O našej agentúre

My v EE Matchmaker si veľmi dobre uvedomujeme, že proces zoznámenia sa je veľmi osobný a diskrétny. Preto si veľmi ceníme vzťah založený na dôvere. Kľúčom k nášmu úspechu je individuálny prístup. Vďaka nemu sa nám stále darí vytvárať nové, šťastné páry.

Zoznamovaciu agentúru EE Matchmaker spolu vedú sympatickí manželia Rodney a Jitka - on Američan, ona Češka. Zoznámili sa vďaka medzinárodnej zoznamovacej agentúre a preto výborne rozumejú vašim pocitom a prianiam. Obaja sú veľmi milí, pozitívni a usmievaví ľudia, ktorí si vás získajú svojím priateľským, otvoreným prístupom a ochotou pomôcť. Obaja veria, že spokojnosť klientov je kľúčom k jedinečnému úspechu. 

Partnerstvo ľudí z odlišných krajín a kultúr je každý deň plné milých a príjemných prekvapení. Jitka a Rodney môžu z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že takéto spolužitie je plné rešpektu a tolerancie. Pozornosť, ktorá je českým a slovenským mužom cudzia, je chápaná našimi klientmi ako úplná samozrejmosť. Spomeňte si, kedy vám nejaký Čech alebo Slovák naposledy urobil len tak radosť kvetinou, či otvoril dvere auta a počkal, až nastúpite. A toto sú len tie najmenšie z príjemných maličkostí, ktoré vás vo vzťahu s cudzincom čakajú.

Naša medzinárodná zoznamovacia agentúra je cestou, ako nájsť toho pravého partnera pre váš život. Vďaka tomu, že obaja majitelia spolu tvoria medzinárodný pár, vedia, čo takéto spolužitie prináša a ako ich obohacuje. Tú istú príležitosť by chceli dať i vám. Preto pre vás každý deň vyhľadávajú nových a zaujímavých mužov, ktorí mají záujem o nadviazanie vážneho a seriózneho vzťahu. Nechajte sa inšpirovať príbehom Jitky a Rodneyho a verte, že pokiaľ sa rozhodnete využiť ich služby, ste v rukách tých najlepších.

Ďakujeme za vami prejavenú dôveru a tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Jitka & Rodney

EE Matchmaker

Mezinárodní pár Jerry a Jitka, kteří seznamují české ženy z celého světa.Užitočné informácie

Kontakty