Možnosti zoznámenia sa

Radi vám podrobne vysvetlíme, ako funguje naša medzinárodná zoznamovacia agentúra EE Matchmaker. A potom vám už len poprajeme pekný zážitok a príjemne strávený čas.

Ako pracujeme

 

V agentúre EE Matchmaker dbáme na osobný a priateľský prístup k našim klientom a klientkám a maximálne sa snažíme eliminovať nepravdivé informácie a zoznámenie len pre pobavenie sa.

Na základe vašej registrácie vám bude vytvorený osobný profil, súčasťou ktorého musia byť vaše osobné fotografie (najmenej 3 kvalitné). Ďalej je nevyhnutné uviesť dostatok informácií o vás. Váš profil potom prechádza schvalovacím a kontrolovacím procesom našich „matchmakerov“. Po jeho schválení je profil aktivovaný a vy sa stávate súčasťou databáze EE Matchmaker. Čoskoro po vašej registrácii budete kontaktovaná jedným z našich pracovníkov, ktorý s vami urobí krátke interview. V jeho priebehu vám náš „matchmaker“ navrhne osobné stretnutie v našej agentúre. Pokiaľ vám však tento spôsob nebude vyhovovať, nemáme nič proti Skype rozhovoru s vami. Následne už nič nebráni tomu, aby sme sa začali venovať sprostredkovaniu vášho stretnutia so záujemcom z našej databázy.

Súčasťou zoznamovacieho servisu je online prístup k vášmu užívateľskému účtu na internetových stránkach EE Matchmaker. Po voľbe vášho hesla vám náš systém pridelí ID (identifikačné číslo). Pomocou týchto údajov sa budete môcť prihlásiť kedykoľvek na svoj účet a skontrolovať svoj osobný profil.

Neorganizujeme schôdzky naslepo! Vďaka službe "Predstavenie" vám profil každého pána, ktorý o vás prejaví záujem, vždy najprv predstavíme a vy sa rozhodnete, či je to muž, ktorý je vám sympatický a s ktorým by ste sa chceli zoznámiť. Nikdy sa nestane, že by sme vám vnucovali  stretnutie s človekom, ktorý by pre vás nebol zaujímavý. O klientoch, ktorých vám predstavujeme, sa snažíme získať čo najviac informácií.

Príklad: pána z Veľkej Británie zaujme váš osobný profil a prejaví záujem o zoznámenie sa s vami. O tomto záujme vás budeme informovať a s pomocou osobného profilu vám pána predstavíme. Ak aj vám bude tento muž sympatický, dohodneme vám stretnutie alebo vám navzájom sprostredkujeme vaše kontakty a stretnutie si dohodnete sami.

Prvé stretnutie - zoznámenie sa

Vždy odporúčame absolvovať s daným mužom prvé stretnutie. Znamená to, že vás tento muž pozve na kávu, na obed alebo na večeru, iným slovom na určite zaujímavé stretnutie v príjemnom prostredí. Na základe tohto stretnutia sa potom môžete rozhodnúť, či je to muž, s ktorým by ste chceli vzťah ďalej rozvíjať. Z prvého stretnutia nemajte strach, nejde o žiadny záväzok. Je to len prvý kontakt s mužom, ktorý vás chce poznať. Môžete sa príjemne porozprávať, dozvedieť sa niečo nové, stráviť krásny večer v exkluzívnej reštaurácii, konverzovať v cudzom jazyku, získať nový kontakt, či, ideálne, nadviazať nový vzťah. Ak sa nebudete cítiť slobodne, uvoľnene a príjemne, môžete sa kedykoľvek rozhodnúť stretnutie ukončiť.

Upozornění: V prípade, že agentúre navrhnuté stretnutie odsúhlasíte a následne je dohodnuté jeho miesto a termín, chápeme to z vašej strany ako rozhodnutie záväzné, ktoré nie je možné zrušiť. Aby ste nás pochopili. Organizovanie týchto stretnutí je časovo i finančne náročné a vždy sa týka viacerých ľudí. Rezervujeme za vás miesto stretnutia a informujeme o tom dotyčného pána. Bez odôvodneného ospravedlnenia sa zo schôdzky vám hrozí vylúčenie z agentúry Eastern European Matchmaker a ukončenie spolupráce. Pokiaľ sa na schôdzku s pánom nemôžete z akýchkoľvek dôvodov dostaviť, s dostatočným časovým predstihom o tom prosím nezabudnite informovať našu agentúru - telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu..

Ochrana osobných údajov

 

Vo vašom osobnom profile z dôvodu bezpečnosti uvádzame vždy len krstné meno bez priezviska. Vaše telefónne číslo, priezvisko a adresa sa v zoznamovacej agentúre EE Matchmaker uchovávajú v prísnej dôvernosti a v osobnom profile sa nikde verejne neuvádzajú. Verejnosť tak nemá prístup k vášmu osobnému profilu! Všetci naši klienti sú u nás registrovaní a v rámci možností preverovaní. V mnohých prípadoch sa s mužmi stretávame i osobne a tým podporujeme bezpečie pre všetkých klientov našej zoznamovacej agentúry EE Matchmaker. Zadarmo ponúkame službu „skrytý profil“, ktorý garantuje, že vaše údaje nikde na internete nebudú prezentované.

Neváhajte nás kontaktovať!

Sme tu pre vás. Neváhajte nás preto kontaktovať, ak budete potrebovať v procese zoznamovania poradiť alebo akokoľvek pomôcť. Úprimne nás zaujímate, radi by sme vás presvedčili o tom, že nám môžete dôverovať. Veľmi radi uvítame vašu spätnú väzbu, vaše skúsenosti so zoznamovaním, prvým stretnutím alebo prístupom mužov. Na základe vašich informácií môžeme naše zoznamovacie služby stále zlepšovať.

 

Užitočné informácie

Kontakty