FAQ

Bude môj profil s fotografiami prístupný verejnosti?

Nie, informácie o vás si môžu prečítať iba registrovaní muži. Verejne je vidieť iba malý náhľad fotografie, vek a krstné meno. V prípade využitia služby skrytého katalógu nie je vidieť nič.  

Odkiaľ sú vaši klienti?

Našimi klientmi sú muži z celého sveta a najviac mužov je z Ameriky, Anglicka, Nemecka a severských krajín. Ide prevažne o mužov zo stredných a vyšších sociálnych vrstiev, ktorí hľadajú vážny vzťah.

Ešte nemám skúsenosť so zoznamovacou agentúrou. Aké sú výhody?

Nie ste jediná, táto situácia je bežná. Väčšina našich klientov nie je na využitie  zoznamovacej agentúry ako takej odkázaná a skúsenosť s nami je ich prvou v tejto oblasti. Netrápte sa tým. Keď zatúžite po zoznámení s mužom z inej krajiny, je veľmi ťažké osloviť ho bežným spôsobom. Vo vašom dôvernom okolí ich určite veľa nemáte a keď vás cudzinec osloví na ulici, najskôr mu nebudete hneď dôverovať. Zoznámenie v klube alebo na diskotéke tiež väčšinou nekončí vážnym vzťahom. O bežnom internetovom zoznamovaní už vôbec nemôže byť reč, je vysoko rizikové. Veľmi spoľahlivou a jednoduchou cestou je práve registrácia v našej medzinárodnej zoznamovacej agentúre. Sme odborníci a veľmi radi vám pomôžeme nájsť toho pravého životného partnera. V rámci našich preventívnych opatrení máme mechanizmy, ako eliminovať kontakty, ktoré majú neseriózny záujem. Veľmi sa snažíme, aby nedošlo k zneužitiu vašej dôvery.

Prečo si muži u vás registrovaní nehľadajú ženu vo svojej krajine, ale rozhliadajú sa vo východnej Európe?

Je všeobecne známe, že slovanské ženy patria k tým najpôvabnejším na svete, sú často vzdelané a inteligentné a ovládajú cudzie jazyky, vrátane anglického. Muži u nás registrovaní sú prevažne dobre situovaní, vo svojom vlastnom okolí však majú nedostatok príležitostí alebo dokonca zlú skúsenosť. Prípadne majú naopak, dobré referencie ohľadne kontaktov z východnej Európy.

Opýtate sa ma vopred, či mám záujem zoznámiť sa s mužom, ktorý si ma vybral?

Samozrejme áno. Pošleme vám e-mail s odkazom na jeho profil alebo vám zavoláme a muža vám predstavíme telefonicky my. Podľa vašej reakcie vám dohodneme stretnutie alebo mu, po dohode s vami, sprostredkujeme vašu e-mailovú adresu, telefón či Skype kontakt. O vašej prípadnej negatívnej reakcii ho stručne informujeme.

Mám záujem zoznámiť sa len s mužom z Veľkej Británie alebo Ameriky. Je možné zúžiť moje preferencie v tomto duchu?

Rozhodnutie, či máte záujem sa s mužom zoznámiť, nechávame samozrejme vždy na vás. Absolútne rešpektujeme vaše prianie a na dôvody sa nepýtame.

Ako dlho trvá proces zoznámenia sa?

To je veľmi individuálne. Veľmi záleží na kvalite vašich fotografií. Na tých by ste mali vyzerať čo najlepšie. Taktiež to záleží na momentálnej klientele mužov. Je možné sa zoznámiť za mesiac, ale môže to trvať aj dlhšie.

Môžem už vami dohodnuté stretnutie zrušiť?

V prípade, že agentúre navrhnuté stretnutie odsúhlasíte a následne je dohodnuté jeho miesto a termín, chápeme to z vašej strany ako rozhodnutie záväzné, ktoré nie je možné zrušiť. Aby ste nás pochopili. Organizovanie týchto stretnutí je časovo i finančne náročné a vždy sa týka viacerých ľudí. Rezervujeme za vás miesto stretnutia a informujeme o tom dotyčného pána. Bez odôvodneného ospravedlnenia sa zo schôdzky vám hrozí vylúčenie z agentúry EE Matchmaker a ukončenie spolupráce. Pokiaľ sa na schôdzku s pánom nemôžete z akýchkoľvek dôvodov dostaviť, s dostatočným časovým predstihom o tom prosím nezabudnite informovať našu agentúru - telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

Je možné niečo zmeniť v mojom profile?

Samozrejme, zmenu môžete urobiť priamo editáciou vášho profilu alebo nás o zmene môžete informovať e-mailom či telefonicky. Váš profil si môžete prezrieť po prihlásení sa na našich stránkach.

Keď sa zoznámim, je možné môj profil vymazať?

Ano istotne, svoju registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Len nás informujte e-mailom alebo telefonicky (vždy sa prosím snažte uviesť vaše ID) a my váš profil vymažeme zo systému.

JAk máte ešte ďalšie otázky súvisiace s nami alebo s našimi službami, bez obáv nás prosím kontaktujte.

Užitočné informácie

Kontakty